Londyn
Londyn to miasto, które uwielbiamy, gdzie najczęściej pracujemy, gdzie mamy najwięcej znajomych. Miejsce pełne sprzeczności, przytłaczające, zachwycające i zabierające oddech. I takie, do którego zawsze tęsknimy. A potem się cieszymy jak z niego wyjeżdżamy;)
Poniżej jedne z ulubionych zdjęć londyńskich.





